Navštivte také stránky našeho řeznictví! www.reznictvi-sloupnice.cz

siloking

kontaktovat naše prodejce

 

O značce SILOKING

Jsme autorizovanými prodejci velice kvalitní vertikální krmné techniky značky SILOKING. Tyto stroje německé výroby jsou naprostou špičkou v oboru a používáme je i v našem zemědělském družstvu.

Pod značkou SILOKING vyrábí společnost Mayer Maschinenbau GmbH v bavorském Tittmoningu inovativní krmnou techniku a tu distribuuje v Evropě i v dalších 50 zemích světa. Výroba „made in Germany“ zajišťuje vysoký kvalitativní standard všech součástí strojů.

Filosofie vozů SILOKING je jasná – výkon je 100%  zaměřený na zvířata, zde tato německá firma nepřipouští žádné kompromisy.

Krmná technika SILOKING disponuje vlastními unikátními řešeními, které zajišťují perfektní kvalitu krmiva od začátku až do konce. Mezi ně patří např.

  • 700 mm široká fréza (samochodné stroje) se 42 zahnutými noži pro maximální šetrnost k nabíranému krmivu
  • vertikální míchací turbošneky, které jsou maximálně šetrné ke krmivu a zajišťují zároveň výborné zamíchání
  • SILONOX – okchranná vrstva ze speciálně upraveného hardoxu
  • zásobníky pro krmivo s hranatými obvodovými stěnami koncipované tak, aby nikde neulpívalo krmivo a došlo tak k perfektnímu zamíchání
  • SILOKING DATA – nejmodernější management krmení pro analýzu nákladů a optimalizaci (Siloking Feeding Management), ovládání vážícího systému, tvorbu krmných směsí až po řízení nakládky pomocí chytrého telefonu

 

 

Servis SILOKING

Nedílnou součástí našeho obchodního zastoupení SILOKING je profesionální servis. Naši servisní technici procházejí pravidelnými školeními přímo u výrobce a mají bohaté zkušenosti z provozu těchto strojů. Naší předností je kromě kvality především RYCHLOST, neboť tyto stroje i sami provozujeme a chápeme potřebu rychlého servisu v případě závady.

 

Modely strojů

Tažené stroje

SILOKING Trailed Line 4.0 Compact

Objemy zásobníků od 7 m3 do 14 m3.

Nejmenší z řady tažených krmných strojů, které jsou určeny především pro provozy s limitujícími průjezdnými rozměry.

Díky různým možnostem výsypných otvorů lze krmný míchací vůz přizpůsobit individuálním požadavkům jednotlivých provozů. Také při problematickém rozdružování kulatých balíků obstála řada TrailedLine 4.0 Compact na výbornou

 

SILOKING TrailedLine 4.0 Premium 1814 / 2218 / 3022

Objemy zásobníků od 14 m3 do 30 m3.

Tato řada se vyznačuje krátkou dobou, potřebnou k promíchání a zároveň homogenním promícháním díky povrchu zásobníku s hranami. Všechny modely jsou standardně vybaveny ochrannou vrstvou SILONOX na klínech uprostřed zásobníku a na náběžných hranách u výsypných otvorů.

Lze vybrat několik výšek zásobníků a pneumatik a tím stroj přizpůsobit průjezdné výšce ve stáji či maximálního dosahu nakladače.

Od modelu 3022 – 26 je vůz vybaven tandemovou nápravou.

 

SILOKING TrailedLine 4.0 System 1000+ 4535

Objemy zásobníků od 35 m3 do 45 m3.

Určen pro požadavky provozů o více než 1000 kusech skotu. Tridem náprava zamezuje přetížení obslužných komunikací a zároveň poskytuje absolutní komfort při delších přejezdech, rychlost až 40km/h. Díky třem vertikálním míchacím šnekům je krmivo rychle a homogenně zamícháno, což navíc šetří čas a palivo.

 

SILOKING TrailedLine 4.0 Duo Avant 2014

Objemy zásobníků od 14 m3 do 22 m3.

Díky optimální a kónické geometrii zásobníku, kombinované se zvlášt kompaktní konstrukcí bylo dosaženo zřetelně využitelného objemu zásobníku i při vysokém podílů dlouhostébelnatého krmiva. Díky nízkému příkonu a vysoké flexibilitě je Duo Avant mimořádně hospodárný.

Zaoblený horní kraj zásobníku FlowPlus vede krmivo shora zpět do procesu míchání a zabezpečuje tak míchání bez ucpávání i při zpracovávání kulatých balíků.

 

SILOKING TrailedLine 4.0 Duo Avant 3227

Objemy zásobníků od 27 m3 do 32 m3.

Na základě menšího průměru dna zásobníku a kónické formě zásobníku je pro pohon inovativního 3 šnekového vertikálního míchacího vozu s objemem 27 m3 až 32 m3 zapotřebí příkon už od 100 koní.

Na přání lze stroj vybavit nuceně řízenou nápravou.

 

Samochodné stroje

Samochody SILOKING disponují novými motory značky VOLVO, které splňují emisní normu TIER IV. Dodávají se se čtyř až šesti válci s výkonem 143 koní až 218 koní. Servisní interval je úžasných 1000 hodin, což výrazně snižuje provozní náklady.

Unikátní uložení motoru nad přední nápravou zajišťuje rozložení hmotnosti, 70% na přední nápravu a 30% na řiditelnou zadní nápravu.

Komfortní a moderní kabina s intuitivním ovládáním všech důležitých částí zajišťuje obsluze doslova radost z řízení těchto strojů.

 
SILOKING SelfLine 4.0 Compact 1612

Modely s nižší konstrukční výškou a objemy zásobníků 12 m3, 13 m3 a 16 m3.

Kompaktní konstrukce, obratný trojbodový podvozek, vysoce výkonná fréze, silný a přitom úsporný pohon činí ze SILOKING SelfLine 4.0 perfektní řešení jak pro rodinné farmy, tak pro precizní krmení produkčních skupin velkých podniků.

Kompaktní konstrukce a oboustranné zakládání bez přejíždění krmiva.

Modelová řada Compact 12, 12 a 16 s ideální průjezdnou výškou je vhodná pro nízké stáje. V základní verzi je vybavena silným a úsporným 4 válcovým motorem VOLVO o výkonu 105 kW (143 koní), splňující stupeň emisní normy IV, na přání lze modely Compact 13 a 16 vybavit Power – packetem s motorovými variantami o výkonech 129 kW (175 koní) nebo 160 kW (218 koní).

 

SILOKING SelfLine 4.0 Premium 2215

Modelová řada s vysokým dosahem frézy a objemy zásobníků 15 m3, 19 m3 a 22 m3.

Komfortní kabina, nový pohon a nová hydraulika, integrovaná multifunkční loketní opěrka s CAN – Bus ovládáním a nový míchací šnek dělají práci stroje efektivní a hospodárnou. Fréza s výškou až 5 metrů. Je vybaven silným a úsporným 4 válcovým motorem VOLVO o výkonu 129 kW (175 koní), splňující stupeň emisní normy IV, na přání lze modely vybavit výkonovou verzí motoru 160 kW (218 koní).

 

SILOKING SelfLine 4.0 System 500+ 2519

Modelová řada s objemy zásobníků 19 m3, 22 m3 a 25 m3. 

Svou rychlostí a mimořádnou obratností Vás tento moderní samochod přesvědčí za všech podmínek.

Se svou průjezdnou výškou do 3 metrů pro něj není nízká stáj žádnou překážkou. S dosahem frézy 5 metrů, resp. vybíhající výškou 5,5 metru ukazuje stroj SelfLine 4.0 System 500+ 2519 rovněž svou všestrannost.

Stroj je opatřen pneumatikami s vysokým profilem a má obě nápravy řiditelné. Je navíc dostupný ve třech rychlostních variantách a to 25/40/50 km/h.

 

SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ 3225

Obratný samojízdný vůz třídy XXL pro velké podniky, bioplynové stanice a pro provoz mezi více farmami o objemech 25 m3 a 32m3.

Modelová řada SILOKING SelfLine 4.0 System 1000+ se vyznačuje vysokou obratností, velkou kapacitou, vysokým výkonem a je určena pro provozy s 1000 dojnicemi a více. Díky třínápravovému podvozku lze dosáhnout maximální užitečné hmotnosti až 12 tun.

Aktivní řízení přední a zadní nápravy přispívá k enormní obratnosti. Míchací zásobník má objem 32 m3 nebo 25 m3 a 3 resp. 2 míchací Turbo šneky. Navíc XXL samochod míchá velmi rychle a homogenně.

 

SILOKING StaticLine Feeding 4.0

Stacionární míchací a dávkovací zařízení od 8 m3 do 40 m3.

Je určený především pro integrované krmné zařízení na farmě.

Motory a planetové převodovky jsou zde přímo spojeny  a „schovány“ pod míchacím zásobníkem. Tím je umožněno plnění zásobníku z každé strany a nabízí volné pracovní plochy kolem zásobníku.

Každé zařízení je vybaveno 4 planetovou převodovkou SILOKING s maximálním přenosem kroutivého momentu 52 000 Nm. Zesílené kuželové ozubené kolo, stejně tak 100% mazání v olejové lázni zajišťují vysokou spolehlivost provozu.

SILOKING Turbo šneky pracují v optimálních otáčkách od 18 ot/min při míchání a 38 ot/min pro kompletní vyprázdnění.

 

SILOKING StaticLine Biogas 4.0

Stacionární míchací a dávkovací zařízení o objemu zásobníků od 9 m3 do 80 m3. 

Je vyvynutý pro provozovatele bioplynových stanic s primárním zájmem na nejvyšší možný zisk plynu a nízkou spotřebu energie.

 

 

 

 

zdroj: www.siloking.com