Navštivte také stránky našeho řeznictví! www.reznictvi-sloupnice.cz

case-logo11

kontaktovat naše prodejce

 

MLÁTIČKY

Nabízíme sklízecí mlátičky nejnovější technologie Axial Flow řady 140 a 240 s výkony od 312 – 634hp.

S námi získáte více výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pro Vaši sklizeň. Díky zkušenostem značky CASE IH s axiálními mlátičkami již od roku 1977 Vám nabízíme technologii ověřenou tisíci zemědělci po celém světě. Axiální mlátičky při svém představení způsobily doslova převrat v tomto odvětví. Od té doby  firma CASE IH získala v porovnání s ostatními výrobci mohem více zkušeností a odborných znalostí o axiálních mlátičkách.


 

AXIAL FLOW řada 240

Sklízecí mlátičky Case Axial Flow jsou s námi více než 40 let. Výrobce Case IH Svým zákazníkům nabízí novou modelovou řadu AXIAL FLOW 240, která se sestává ze tří modelů 7240, 8240 a 9240 s maximálním výkonem motoru 634 koní. Tyto modely disponují technologii Hi-eSCR pro plnění emisní normy Tier IV final pouze pomocí močoviny. Řada 240 je synonymem pro to nejvýkonnější a nejmodernější v axiálních mlátičkách.
Všechny součásti stroje jsou vyladěny pro vysokou průchodnost, velké denní výkony a minimální údržbu. V podstatě veškeré nastavení a ovládání se děje elektronicky z komfortní kabiny. Přitom si však mlátičky 240 zachovávají svoji tradiční jednoduchost a účinnost pohonů.


 

AXIAL FLOW řada 140

Modelová řada CASE IH AXIAL FLOW 140 X-Flow nabízí tři modely s označením 5140, 6140 a 7140. Používají nové motory s technologií Efficient Power, která umožnila navýšit výkony motoru až na 449 pro největší model 7140. Tato řada částečně konstrukčně navazuje na legendární modely 2388 a stále si zachovává jednodušší konstrukci. Oproti svým předchůdcům byly zcela přepracovány pohony a navýšena kapacita stroje. Nově jsou tyto mlátičky vybaveny svahovým vyrovnáváním, které umožňuje kompenzovat sklon svahu až 12˚.Počínaje rokem 2016 má tak rozšířil výrobce Case IH portfolio svých mlátiček se svahovým vyrovnáváním a nyní je k dispozici od 312 až do 634 koní. Cílem řady 140 je oslovit zákazníky se střední výměrou, který nepožadují ty nejvýkonnější mlátičky, ale chtějí těžit z výhod axiálního způsobu výmlatu. Axial Flow 140 je přesnou volbou. Jednodušší a cenově velmi příznivé modely, které dělají čest pověsti axiálních mlátiček CASE IH. Produktivní, spolehlivé, s minimální údržbou a nízkými náklady na opravy. Proto jsou tyto mlátičky stále vyhledávané a mají vysokou prodejní hodnotu po letech provozu.

 


 

PÁSOVÉ LIŠTY MACDON

Značka MacDon si nese titul průkopníka v pásových adaptérech již více jak 25 let. Díky svojí vlastnosti naslouchat, co farmáři potřebují, a zamýšlet se nad tím, co by jim usnadnilo sklizeň, vyvinul a představil výrobce první pásový adaptér v roce 1989. Díky svým inovacích a speciálním technologiím je MacDon světovou jedničkou a poprávu také označován sklizňovým specialistou.

Investujte do techniky, která má smysl. Dobrý hospodář si promyslí každou korunu, kterou investuje do strojů. Abyste dosáhli lepších výsledků při sklizni, jednoduchou cestou je výměna konvenční lišty za MacDon. Taková výměna vám při extrémních podmínkách vrátí velkou část nákladů během jediných žní.

Pevné pásové lišty MacDon

7,6 m; 9,15 m; 10,7 m; 12,2 m

Flexibilní pásové lišty MacDon

9,15 m; 10,7 m; 12,2m

 


 

Pásové pohonné systémy

pasy

 

 

 

 

 

 

 


LISY

RB – PEVNÁ KOMORA

Hledáte-li ideálního pomocníka na vaši farmu pro lisování slámy, sena nebo senáže a nemáte vysoké požadavky, tak je tu pro Vás jako stvořena modelová řada lisů CASE IH s pevnou komorou RB. Lis RB s pevnou komorou představuje profesionální lis, který dokáže posunout vaší sklizen mnohem výš, než tomu bylo doposud. Tento lis se navíc vyznačuje příznivou pořizovací cenou, a i když se jedná po technické stránce o jednoduchý lis, má Vám zaručeně co nabídnout.


 

LB a LB – XL – LIS NA VELKÉ HRANOLOVITÉ BALÍKY

PRO PERFEKTNĚ SLISOVANÉ BALÍKY. LISY LB a LB XL.

Pro rok 2017 přichází na trh značka CASE IH v segmentu sklizňové techniky s novou generací celosvětově úspěšného lisu na velké hranolovité balíky LB a LB XL. Nová generace lisů vyniká svým novým designem, vylepšeným systém řezání, lisování a dalšími technickými vylepšeními. Lisy od CASE IH jsou prvotní volbou těch zemědělců, kteří požadují perfektní kvalitu sklizeného materiálu, vysoký denní výkon a maximální spolehlivost lisovací soupravy.


 

RB – VARIABILNÍ KOMORA

Sběrací lisy RB 455 a RB 465 s variabilní lisovací komorou pomáhají zemědělcům dosahovat vysokou produktivitu práce, jsou schopné rychlé a efektivní sklizně úrody.

Z nabídky je možno vybrat modely se sběracím ústrojím šířky až 2,30 m a rotačním vkládacím ústrojím s řezáním nebo bez něj. Celý proces utváření balíku – od 1,25 m až do průměr balíku 1,8 m – lze ovládat a sledovat pomocí provozního monitoru z místa obsluhy traktoru. V lisovací komoře s tvarovacími válci a nekonečnými pásy se tvoří balíky vynikajícího tvaru, hustoty a kvality. Plně automatizovaná tvorba balíku pomocí jednoduchého ovládání elektronického provozního monitoru.