Navštivte také stránky našeho řeznictví! www.reznictvi-sloupnice.cz

steyr

 

kontaktovat naše prodejce

 

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný design, zajímavé inovace a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor. Pohodlí a příjemný pocit se Vás zmocní Ihned, jakmile nastoupíte. Po nastartování motoru víte, že máte na práci silného pomocníka. S rozjedem si budete jistí, že jste udělali správné rozhodnutí. Značka STEYR má v Evropě velmi silné kořeny. Její traktory přinášejí do zemědělství inovace a technologie již 60. let. Je synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jeho uživatelů. Proto právem můžeme STEYR nazývat prémiovou značkou.

 

KOMPAKT S (55 – 65 koní)

Nová modelová řada kompaktních traktorů Steyr Kompakt S oslní krásným vzhledem, pohodlím a obratností.

Traktory Kompakt S jsou universálním kompaktním traktorem vhodným pro lehčí práce na farmě, komunální práce nebo údržbu travnatých ploch. Jejich komfortní kabina dává řidiči dostatek pohodlí, výhledu a přináší snadné ovládání. Pro práci s čelním nakladačem jsou traktory vybaveny velkým střešním oknem. Velké dveře na obou stranách usnadňují nastupování. Kompaktní rozměry a lehké tělo s hmotností pouhých 2800 kg jsou zárukou skvělé výkonnosti. Srdcem traktoru je nový motor o objemu 3,2 l s přeplňováním turbodmychadlem od výkonu 55 do 65 koní. Účinná převodovka s reverzací pod zatížení se ideálně hodí pro práce s čelním nakladačem nebo častou změnu směru.

 


 

KOMPAKT ecotech (75 – 115 koní)

Modelová řada traktorů Steyr Kompakt nabízí jedinečný koncept výkonného a kompaktního traktoru s výkonem od 75 do 115 koní. K dispozici jsou pět modely, které nabízejí velké množství variant převodových ústrojí, hydraulického systému. Specialitou traktorů STEYR Kompakt je přední tříbodový závěs se spodními rameny uchycenými na přední nápravě pro dokonalou kopíraci terénu.

Steyr Kompakt ecotech je kompletně nový koncept kombinující nejnovější technologii s mnohaletými zkušenostmi pří výrobě kompaktních,univerzálních traktorů. Řidiči budou důvěrně znát mnoho vlastností Kompaktů z větších traktorů STEYR: silné čtyřválcové motory o objemu 3,4 l, převodovky s PowerShiftem a PowerShuttle včetně plazivých rychlostí, luxusní kabinu, excelentní viditelnost a skvěle rozmístěné ovládací prvky.

Pro speciální použití v lesnictví a komunální sféře nabízí značka Steyr originální úpravy Forest a Komunal, které disponují speciální výbavou a příslušenstvím. V obou oborech uživatelé traktorů Kompakt těží z jejich vysokého výkonu, kompaktních rozměrů a nekonečné obratnosti. Často se také kompakty používájí k údržbě travnatých ploch golfových hřišť nebo při tvorbě fotbalových trávníků. Oblíbené jsou také u chmelařů, v kompostárnách, při zimní údržbě a dalších aplikacích.

Modelová řada STEYR Kompakt lze vybavit mechanickými převodovkami 12×12 i včetně plazivých rychlostí od 130 m/h. Další možnosti jsou převodovky s elektrohydraulickým reverzorem včetně 2° Powershiftu opět s možností plazivých převodů s celkovým počtem rychlostí 40 vpřed a 40 rychlostí vzad.


 

MULTI (100 – 120 koní)

Nejnovější víceúčelové traktory STEYR MULTI přichází s novým vybroušeným designem STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motory o objemu 3,4 litru a technologii vysokotlakého vstřikování Common Rail. Tato řada je neustále zlepšována, aby uspokojila Vaše náročné požadavky při obdělávání půdy, údržbě pastvin, v dopravě, chmelařství, komunální sféře a lesnictví.

 


 

PROFI ecotech (115 – 145 koní)

Profi traktory kombinují špičkovou technologii s inteligencí. Celkem 5 nových modelů splní každé vaše přání.

Řada traktorů STEYR Profi v sobě kombinuje technologii s inteligencí. Technologie traktorů STEYR je založena na více než 50-ti letých zkušenostech rakouského strojírenství. Inteligence traktorů Profi je naopak založena na vyspělé automatizaci ovládacích úkonů, které se provádí mnohokrát po celý den, což traktor Profi činí rychlý a lehce ovladatelný.
Traktory Profi jsou navrženy, aby zvládli jakýkoliv druh práce. Jejich kabina SK3 s ergonomickým ovládáním a excelentní viditelností dovoluje řidiči pracovat s vysokou produktivitou po celý den při jakékoliv práci a po celý rok.


 

6150 – 6175 PROFI CVT ecotech (150 – 175 koní)

CVT ecotech je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Nové modely 6150 do 6175 vynikají obratností a vysokým výkonem od 150 do 175 koní s maximálním výkonem s navýšením 225 koní. Traktory CVT ecotech plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory. Traktory jsou vybaveny nejnovějším systémem řešení emisí Hi-eSCR, které neovlivňuje výkon motoru a ani teplotu spalování.


 

6185 – 6240 CVT ecotech (180-240 koní)

CCVT je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Čtyři velké modely s výkonem od 180 do 240 koní plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory. Maximální výkon s navýšením největšího modelu 6240 CVT je až 270 koní. A díky novému systému řešení emisí Tier 4F jsou traktory vybavovány technologií Hi-eSCR, která zajišťuje plnění emisní normy pouze za pomocí katalyzátoru DOC a systému SCR.

 


 

6250 – 6300 TERRUS CVT ecotech (250 – 300 koní)

Vrcholem nabídky traktorů STEYR nyní patří nový STEYR TERRUS CVT, který lze považovat za obrovský posun, jak v nabídce traktorů tohoto věhlasného rakouského výrobce, ale také skvělé řešení pro vaši farmu, která potřebuje ideální traktor pro tahové polní nebo transportní práce. Tři modelové řady o výkonech 250, 270 a 300 koňských sil, Vám nabízí dostatek výkonu pro každou práci.


 

KOMUNÁLNÍ TRAKTORY STEYR

Značka STEYR nabízí přímo z výrobního závodu kompletní komunální výbavu pro všechny svoje modelové řady. Jedná se o speciální komunální pneumatiky, oranžovou barvu RAL 2009 nebo 2011, čelní komunální desku Kombi s možností výměny za čelní tříbodové závěs, čelní vývodový hřídel a středové vnější okruhy pro ovládání čelně neseného nářadí. Na přání se dodává i kompletní otočné řízení. Samozřejmostí je možnost osazení originálním čelním nakladačem v bíle barvě.


 

LESNÍ TRAKTORY STEYR

Tovární lesní program má u značky STEYR mnohaletou historii. V Rakousku jsou traktory Steyr v lesním hospodářství nejpoužívanější značkou. Přímo z výroby lze kompletně připravit na drsnou práci v lese. Lesní úpravy se týkají všech modelových řad od 55 do 300 koní. Speciální výbavou na přání může být originální otočné pracoviště obsluhy nebo kompletní otočné řízení. Traktory STEYR, díky plné podpoře ze strany výrobce vynikají vysokou odolností a hlavně bezpečností pro posádku kabiny. Traktory STEYR splňují nejpřísnější bezpečnostní homologace FOPS, ROPS a OPS pro práci v lesním provozu.

Každý traktor STEYR lze vybavit přímo z výrobního závodu lesními pneumatiky Nokian. Na výběr jsou diagonální nebo radiální typy o různých rozměrech řady TR Forst a TR Multiplus. Ochranné disky včetně ochrany ventilků je součástí každého traktoru, který je objednán s lesními pneumatikami.

Lesní příslušenství:

Ochrana spodní části traktoru

Ochrana boku motoru a převodovky

Ochranný rám kabiny a masky traktoru

Ochrana palivové nádrže

Zkrácení schůdků kabiny

Ochrana přední nápravy

Otočná sedačka s prostorem pro nohy

Kompletní otočné řízení

Odolné lesní pneumatiky


 

TRAKTORY PRO VÝCVIK ŘIDIČŮ

Pro potřeby techniky do autoškol má značka STEYR profesionální řešení. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. Značka STEYR představuje na trhu jedničku, která v sobě skrývá nejenom kvalitu, ale také krásný vzhled traktorů. Proto si tyto traktory vybírají ti zákazníci, kteří hledají kvalitu a zároveň pohodlí, TOP technologie a prestižní značku. Odlišení nabízíme nejenom do zemědělství, ale také do odborných škol.

Traktory Steyr pro výcvik řidičů mají homologovanou 3. sedačku, která je v ČR povinností pro traktory autoškol.