Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Mechanizace a opravárenství

Co je u nás nového?

Cenově dostupný automatický naváděcí systém

31. 3. 2022 - Výhody precizního zemědělství jsou v zemědělské veřejnosti běžně známé. Poptřebujete pracovat

  • efektivně a úsporně,
  • bez chyb,
  • s minimálním překrytím,
  • dlouho do noci.

Mnoho farem však mohou odradit vysoké pořizovací náklady, které je potřeba pro všechny tyto výhody vynaložit. My však právě pro tyto farmy přicházíme se zajímavým řešením v podobě automatického řízení od firmy FJDynamics. Ta vyvinula jednoduchý naváděcí systém s přesností 2,5 cm za velmi zajímavých cenových podmínek.

FJDynamics Autosteering Kit je automatický systém řízení vhodný pro různé výrobce zemědělské techniky. Pasuje do každého stroje (traktor, sklízecí mlátička, atd.). Umožňuje přesný asistenční systém řízení a zároveň může být v budoucnosti upraven na řízení autonomní. Balíček je složen z ovládacího terminálu, 2 satelitních antén, 4G a rádio antény, elektrického volantu a snímačů. Systém je připojen na signál RTK a umožňuje práci s přesností 2,5 cm.

Zaváděcí prodejní cena je 149.900,- Kč bez DPH včetně RTK signálu na 1 rok.
Zaváděcí prodejní cena je platná do odvolání.

Pro další informace neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, kolegové Vám rádi zodpoví všechny Vaše dotazy a systém odprezentují.

 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.