Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Mlékárna

Co je u nás nového?

Ocenění naší pomazánky

1. června 2023,  Sloupnice - Jsme nadšeni a potěšeni zároveň. Také letos se podařilo naší mlékárně v Řetové, zpracovávájící certifikované A2 mléko, získat opět ocenění!
Vloni získal prestižní cenu náš A2 tvaroh tučný, letos byla oceněna naše Sloupnická A2 pomazánka česneková cenou Regionální potravina Pardubického kraje pro rok 2023. Tato pomazánka byla oceněna poprvé již vloni, kdy získala také ocenění Mls Pardubického kraje. 

Komise opravdu neměla jednoduchou úlohu, hodnotila 159 výrobků od 34 výrobců z našeho kraje. My jsme přihlásili dva naše výrobky do kategorie mléčných výrobků. Komisi zachutnala naše Sloupnická A2 pomazánka česneková

Sloupnická A2 pomazánka česneková 

Naše pomazánka je vyráběna z certifikovaného A2 mléka, které se nejen chutově, ale hlavně složením liší od běžného konvenčního mléka. Jelikož je mlékárna umístěna v blízkosti stájí, tak se mléko dostává nejkratší cestou pomocí mléčné linky ze stájí rovnou do mlékárny. To je zpracováno tradičním způsobem, není homogenizováno ani standardizováno, je upraveno pouze pasterací. K našim zákazníkům se dostávají tedy neodstředěné selské mléko a z něj vyrobené další produkty, tedy i naše pomazánka.  

V Pardubickém kraji vyrobená a ochucená česnekem pocházícím od drobného pěstitele z našeho kraje, tedy opět pardubického! Bez nadsázky by se tedy o naší pomazánce dalo říct: "MADE IN PARDUBICE REGION".

Kde naši pomazánku můžete zakoupit?

 

Těšíme se i z úspěchu našeho řeznictví, jehož hovězí šunka letos také zabodovala a získala ocenění

 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.