Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Prodej strojů

Co je u nás nového?

Krásných 75 let značky STEYER

29. září 1947, přesně před 75 lety, se začal psát příběh značky STEYR, od prvního legendárního modelu STEYR 180 se zelenou barvou. Odvezl si jej farmář Leopold Haider ze Steinbachu v Horním Rakousku. Tento osudový den změnil jeho život a znamenal začátek něčeho nového pro tisíce dalších farmářů.

Od roku 1947 je STEYR synonymem spolehlivých, robustních a inovativních traktorů, které jsou známé svojí kvalitou a prémiovým pohodlím. Jsme hrdí na historii značky STEYR a vždy budeme připraveni pracovat s novými nápady, které posunou vaši práci ještě na vyšší úroveň, stejně jako doposud během prvních 75 let.

Od ikonického modelu STEYR 180, přes vůbec první traktory s plynulým převodovým ústrojím CVT, až po nejnovější Hybrid Konzept, zajišťuje STEYR zemědělcům jistou budoucnost. Prémiové traktory STEYR mají po svém boku nyní, a i na dalších 75 let. Tvořte společně s námi budoucnost značky STEYR.

 

Podívejte se na průlet historií ve videu

Animace prvního a nejmodernějšího traktoru STEYER

 

 

Hodnoty značky STEYER

  • prémiový komfort - jakmile do našich strojů zasednete, pochopíte, o čem mluvíme
  • zákazníci vždy na 1. místě - právě pro Vás, uživetele našich traktorů, děláme naše stroje nejen technicky lepší a lepší, ale také uživatelsky přívětivé
  • jedinečná řešení a výbavy - naše stroje budou vždy odlišné, v našem portfoliu totiž najdete jak stroje pro práci v lese, tak i komunální traktory a stroje pro autoškoly. Nebojíme se ani individuálních požadavků našich klientů

 

Ke stažení

Omalovánky pro děti i dospělé :-)

 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.