Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Prodej strojů

Co je u nás nového?

Předání traktoru CASE IH Puma 240CVX

25. dubna 2022 - Koncem března jsme udělali radost našemu významnému zákazníkovi dodáním nového traktoru CASE IH PUMA 240CVX. Traktor byl hned agregován s přesnou sečkou Kverneland a první práci souprava vykonala na pozemcích zákazníka při setí řepy.

Obsluha traktoru při práci jistě ocení:

  • kompletní tovární satelitní řízení AccuGuide
  • včetně přesného navigačního korekčního signálu RTK, který umožňuje přesnost práce až na 2 cm.

Pro majitele bude významným prvkem také telematika stroje A Connect umožňující sledovat provozní parametry stroje a ulehčující komunikaci s naším servisním střediskem, které bude mít díky tomuto systému možnost lépe plánovat servisní úkony.

Traktory řady Puma nabízí výborné užitné vlastnosti. K dispozici jsou ve třech verzích s výkonem od 140 do 270 koní. Modely Puma jsou předurčeny ke každodennímu nasazení, obzvláště oblíbené jsou pak v dopravě nebo pro provádění tahově lehčích operací ve zpracování půdy. Vlastností těchto modelů je vysoká univerzálnost, výborné tahové vlastnosti a spolehlivost. Zárukou spolehlivosti je i tovární tříletá záruka již ve standardu.

Potřebujete poradit s výběrem nového stroje? Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám poradíme. Máme vlastní bohaté zkušenosti.

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.