Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Prodej strojů

Co je u nás nového?

Sklízím s benefity AXIAL-FLOW®

2. května 2022 - Zamýšlíte se nad tím, jakým způsobem navýšit výnos z každého Vašeho sklizeného hektaru? Odpovědí jsou kombajny CASE IH AXIAL-FLOW®, které jsou známé svojí maximální šetrností, jednoduchostí a nízkými provozními náklady.

Zkušenosti z českých farem

Z výsledků výzkumu na českých a slovenských farmách vyplývají tyto zkušenosti:

Jednička v šetrnosti - již několik generací červených kombajnů s axiálním rotorem dosahuje prvenství na českých a slovenských farmách v šetrnosti k zrnu. Průměrný rozdíl v poškození zrna je nižší o 1,87 % oproti konkurenčním značkám.

Bezkonkurenčně nejnižší provozní náklady potvrzené německou atestovanou zkušebnou DLG v testu různých značek sklízecích mlátiček.

Bezstarostné financování - na míru přizpůsobené financování, mimořádné splátky dle možností, dotace úroků s podporou PGRLF a další zajímavé prvky jako je 0 % akontace, splátkový kalendář na 7 let atd..

Benefity AXIAL-FLOW Vám umožní ročně uspořit 1.033.335,- Kč bez DPH díky nízkým provozním nákladům a díky šetrnosti k zrnu. Více informací včetně modelové kalkulace ceny mlátičky AF 8250 Vám ochotně poskytne náš obchodní zástupce, neváhejte jej kontaktovat.

 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.