Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Řeznictví

Co je u nás nového?

Letní soutěž s řeznictvím

Soutěž o 3x masokartu nabitou na 2 000 Kč

Nakupte od 10. července do 31. srpna 2023 maso či uzeniny v některé z našich 11 podnikových prodejen v minimální hodnotě 500 Kč a použijte při nákupu masokartu (zákaznická věrnostní karta Řeznictví Sloupnice).

Pokud naši masokartu zatím nemáte, můžete si v každé naší prodejně požádat o její vystavení.

Do soutěže se započítá každý Váš nákup nad 500 Kč v období 10. července – 31. srpna 2023 za použití masokarty.

Čím víc nakupů u nás uděláte, tím větší šance na výhru máte!

 

PRAVIDLA LETNÍ SOUTĚŽE

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími pravidly soutěže.

  1. Soutěž probíhá od 10. července do 31. srpna 2023.
  2. Do soutěže budou zařazeny pouze ty účtenky zákazníků, které mají hodnotu nákupu vyšší než 500 Kč a které byly zakoupeny s použitím naší masokarty.
  3. O třech výhercích soutěže rozhodne losování ze všech účtenek splňující naše podmínky, které proběhne během úterý 5. září 2023.
  4. Tři vylosovaní vítězové získají od Řeznictví Sloupnice masokartu nabitou na 2000 Kč včetně DPH.
  5. Pořadatelem soutěže je ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o., Dolní Sloupnice 134, 565 53 Sloupnice, IČO: 60915901. 
  6. Přihlášením do soutěže dává soutěžící souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu 6 měsíců, a to k zajištění účasti v soutěži a společnosti ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům, na jejich opravu, jakož i další práva vyplývající ze zákona na ochranu osobních údajů.
  7. Soutěž není určena zaměstnancům Řeznictví Sloupnice a Zemědělského družstva se sídlem ve Sloupnici a osobám jim blízkým a ostatním spolupracujícím právnickým a fyzickým osobám podílející se na soutěži včetně jejich zaměstnanců a osobám jejich zaměstnancům blízkým. V případě, že se některá z těchto osob stane výhercem, nemá nárok na výhru.
  8.  Našim zamšstnancům jsme připravili jejich vlastní soutěž.
 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.