Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Řeznictví

Co je u nás nového?

Nová prodejna řeznictví ve Svitavách

17. června 2020

V úterý je 16. června naše dceřinná společnost Řeznictví Sloupnice slavnostně otevřela svou 10. prodejnu. Prodejna se nachází ve Svitavách, na nové adrese na náměstí Míru 60/43, vedle prodejny pekařství.

Prodejna našeho řeznictví ve Svitavách již byla i před otevřením nové prodejny, ale v jiném místě, které již bohužel technicky naprosto nevyhovovalo a kvůli opakujícím se závadám na rozvodných sítích domu nebylo prodejně-provozuschopné. Naše původní svitavská prodejna byla tedy od půlky ledna zcela zavřená.

V mezidobí jsme našli nové vhodné prostory a začaly přípravné práce vedoucí k celkové k rekonstrukci prostor.

Z několika návrhů, které se nám sešly ve výběrovém řízení, jsme nakonec vybrali design, který je elegantní a nadčasový. Velmi jsme dbali na to, aby celý prostor získal více světla a opticky se zvětšil. To se nám povedllo. Samotná rekonstrukce proběhla mezi 1. až 15. červnem, tedy v rekordně krátkém čase.

První reakce zákazníků jsou velmi pozitivní. Svitavy tak získaly moderní prodejnu řeznictví. Věříme, že kromě našich původních stálých zákazníků, získáme i zcela nové. A to nejen díky modernímu vzhledu naší nové prodejny, ale také zejména díky kvalitě a chuti našich produktů.

V letošním roce 2020 slaví naše dceřinná společnost Řeznictví Sloupnice 10 let svého fungování. Tato svitavská prodejna, celkově desátá, je tak krásným dárkem k prvnímu kulatému jubileu. Přejeme mnoho a mnoho spokojených zákazníků.

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.