Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Řeznictví

Co je u nás nového?

Velká letní fotosoutěž

JAK SOUTĚŽIT

Vyfoťte naše maso či výrobky při Vašem letní grilování nebo obědě či večeři a pošlete nám nejdéle do 31. srpna 2020 na adresu soutez@zdsloupnice.cz spolu s kopií účtenky za nákup v jedné z našich 10 podnikových prodejen. Není dovoleno použít fotku z fotobanky, ani vytvářet koláže.

 • Do soutěže bude zařazena maximálně 1 fotografie od 1 autora.
 • Minimální rozměr fotografie je 1600×1200 pixelů a maximální velikost 3 MB.
 • Nezapomeňte připsat své jméno a telefon, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat.

 

PRAVIDLA VELKÉ LETNÍ FOTOSOUTĚŽE

Přihlášením do soutěže, tedy zasláním Vaší soutěžní fotografie, souhlasíte s následujícími pravidly soutěže:

 1. Soutěž probíhá od 8. června do 22. září 2020. Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s pravidly soutěže v elektronické podobě e-mailem na adresu soutez@zdsloupnice.cz do 31. 8. 2020.
 2. Soutěžící smí do soutěže zaslat pouze fotografii, jejichž je jediným autorem. Do soutěže budou zařazeny jen fotografie o minimálním rozměru fotografie 1600×1200 pixelů a maximální velikosti 3 MB. Nezapomeňte připojit kopii účtenky za nákup masa či výrobků z jedné naší podnikové prodejny. Bez zaslané účtenky nebude Vaše fotka zařazena do soutěže. Připojte také svou adresu s telefonem, abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat.
 3. Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.
 4. Všechny zaslané fotky vyvěsíme během úterý 1. září 2020 na FB řeznictví Sloupnice a začne hlasování o tu nejlákavější fotku. Hlasování bude probíhat pomocí označení “like it” u jednotlivých fotek.
 5. Ze všech uveřejněných fotek na FB do druhého kola postoupí právě 10 fotek, které budou mít poslední letní den 21. září 2020 ve 12:00 hodin největší počet “like it”.
 6. O finálním vítězi soutěže rozhodne losování, které proběhne 21. září 2020 v odpoledních hodinách na FB.
 7. Vítěz od Řeznictví Sloupnice získá masokartu nabitou na 5000 Kč včetně DPH.
 8. Pořadatelem soutěže je ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o., Dolní Sloupnice 134, 565 53 Sloupnice, IČO: 60915901, soutez@zdsloupnice.cz.
 9. Přihlášením do soutěže dává soutěžící (autor) souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů na dobu 6 měsíců, a to k zajištění účasti v soutěži a společnosti ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně a účastník soutěže je oprávněn tento souhlas kdykoli písemně odvolat. Účastník soutěže má právo na přístup ke svým osobním údajům, na jejich opravu, jakož i další práva vyplývající ze zákona na ochranu osobních údajů.
 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.