Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Rostlinná výroba

Co je u nás nového?

Novinka specialisty na pícniny SIP ze Slovinska

27. května 2022 - Slovinský výrobce pícninářské techniky SIP neustále pokračuje ve vývoji svého portfolia produktů. Nyní výrobce zveřejnil informaci o novince pro rok 2022. Nová žací kombinace řady X ROBUST reaguje na aktuální podmínky v zemědělství.

Nová generace žací kombinace DISC X s pásovými dopravníky a teleskopickým nastavením pracovní šířky poskytuje vysoký výkon a je určena především pro větší farmy a podniky poskyzující služby. Inovativní systém pohonu nabídne velkou pracovní šířku 11 m a zároveň kompaktní přepravní polohu. Dostupné však budou i modely s menším pracovním záběrem, aby pokryly požadavky menších podniků a soukromých farmářů. 

Díky modulární konstrukci umožňuje snadnou montáž a demontáž shrnovacích pásů a kondicionéru.  Žací stroj lze používat s i bez bez pásových dopravníků, podle aktuální potřeby. Jednoduchý přístup ke stroji a prodloužené intervaly mazání umožňují snadnou a rychlou údržbu stroje. Společně s menšími úhly hřídele umožňují hladký chod hnacího systému bez vibrací a prodlužují tak celkovou životnost stoje.

Kromě dlouhé životnosti, která je charakteristická pro všechny vyráběné stroje SIP, se centrum vývoje a výzkumu společnosti zaměřilo na bezpečnost stroje. Žací stroj je vybaven inovativním systémem pohonu s integrovaným systémem sledování přetížení (OMS). Bezpečnostní spojky a systém OMS zajišťují neustálou kontrolu a prostřednictvím senzorů zabraňují poškození žací lišty.

Žací stroj bude dostupný s nebo bez kondicionéru. Na výběr bude prstový kondicionér (s kovovými nebo plastovými válci), nebo kondicionér s gumovými válci pro sečení vojtěšky a jetele.

Potřebujete další informace? Zavolejte našim obchodníkům, rádi Vám vše osobně vysvětlí a předvedou.

 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.