Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Rostlinná výroba

Co je u nás nového?

Ocenění pro naše brambory

11. června 2024,  Sloupnice - Máme radost, protože letos poprvé získaly prestižní ocenění Regionální potravina Pardubického kraje 2024 naše sloupnické brambory, konkrétně odrůda ANTONIA. Naše produkce kvalitních českých brambor se tak zařadila k naší mini mlékárně a také k našemu řeznictví, které v předešlých letech bodovali s tímto ocenění již několikrát.

Předloni získal prestižní cenu náš Sloupnický A2 tvaroh tučný, vloni byla oceněna naše Sloupnická A2 pomazánka česneková a hovězí šunka pastrami z našeho řeznictví. Hodnotitelská komise měla letos 128 výrobků od 27 lokálních producentů. 

Sloupnické brambory ANTONIA

Brambory odrůdy ANTONIA, které jsme vypěstovaly v roce 2023 a přihlásili do soutěže letošního roku, patří mezi pozdní odrůdy brambor a pochopitelně to jsou konzumní brambory. Antonia je pevná salátová odrůda jemné konzistence a lahodné chuti. Barva slupky i dužiny je žlutá a patří do varného typu A.

Kde můžete naše brambory zakoupit?

Především si budeme muset počkat na novou úrodu, protože loňské zásoby jsou již téměř prodané. Nicméně i tak Vám napíšeme místa, kde se naše brambory prodávají:

Těšíme se z úspěchu našich poctivých brambor. 

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.