Co je u nás nového?

Aktuality
ZD Sloupnice

Skip Navigation Links Home > Aktuality > Rostlinná výroba

Co je u nás nového?

Ohlédnutí za dnem otevřených dveří

26. června 2024, Sloupnice

Ve dnech 21. – 22. června se v našem podniku v rámci Dnů českého zemědělství 2024 uskutečnily Dny otevřených dveří. V pátek jsme přivítali žáky ze základních škol z Němčic, Řetové a Chocně, dále děti z mateřských škol z Němčic i Sloupnice a také obyvatele Domova pro seniory ve Sloupnici.

V sobotu jsme do našich provozů na mechanizačních dílnách, bramborárně a mléčných farmách pozvali širokou veřejnost. Novinkou byl nejen skákací hrad pro děti a diskuse „Na pivo s předsedou“, ale také komentované prohlídky jednotlivých našich provozů - poboček, které jsme pro vás v rámci této akce zpřístupnili. 

Z ohlasů dětí, učitelů, veřejnosti i vzhledem k vysoké účasti, která po oba dny čítala téměř 1600 návštěvníků, si dovolujeme hodnotit akci jako úspěšnou. Děkujeme všem, kdo k nám zavítal, ať z našeho sousedství, okolí nebo větší dálky. Jsme rádi, že jste si udělali čas a přijeli se na vlastní oči podívat, jak vypadá skutečně moderní zemědělství.

Jak vypadal Den otevřených dveří 2024? Podívejte se do naší fotogalerie na FB.

Za rok se těšíme na viděnou!

celý tým ZD Sloupnice

 

Poučení GDPR
© 2024 ZD Sloupnice - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.